top of page

Tere tulemast!

www.sandratamm.com
Change
30_päevaga_teadlikumaeluviisini
Poolside Meditation
Sandra_tamm
Green Goodness
Herbal Remedies
Vegetable Basket

Tere tulemast lühiprogrammi 

"30 päevaga teadlikuma eluviisini" !

Mul on siiralt hea meel, et oled liitunud!  Nagu paljud meist, tahame elada tervislikumalt ja tunda end hästi oma kehas, kuid pidevalt on kiire ja nii tundub, et oma toitumise ning elustiili muutmine teadlikumaks on lihtsalt võimatu missioon.

Tegelikult on oluline kuskilt alustada, kasvõi imepisikeste sammudega. Tähtis on sinu sisemine soov ja valmisolek midagi muuta. Selle programmi käigus jagan sinuga seda, mida olen ise aastate jooksul kogenud ja õppinud.

 

On väga tähtis mõista, et muutused ei toimu üleöö, kuigi see oleks ju ideaalne, eriti kiire elutempo juures.   

Pea meeles, et esimene muutus toimub juba siis, kui oled otsustanud, et ei soovi enam sellise eluviisiga jätkata, mida siiani oled teinud ning oled tõesti valmis ka oma hinges muutusi tegema (muutuste all ei pea ma silmas äärmuslikke dieete, kiireid tulemusi lubavaid toidulisandeid, imejooke või muid trikke).

 

Kokkuvõtvalt - sa peaksid otsustama ja enda jaoks selgeks mõtlema kaks küsimust:

1) Kas tänasest alates lubad muutustel enda juurde tulla ja oled neile avatud?

2) Kas oled valmis mugavustsoonist välja tulema ja astuma sammud leidmaks endas "uue" mina?

Kui vastasid kasvõi ühelegi neist "jah", siis usun, et jõuad selle 30 päevaga väga suure sammu edasi siit, kus praegu oled.

Niisiis, kuidas oleks parim alustada? 

 

See vastus on iga inimese jaoks erinev, kuna me kõik oleme unikaalsed. Samas kindlasti saab jagada põhitõdesid või peamisi strateegiaid, mis oleksid heaks alguseks sellel teekonnal. Loomulikult on väga palju teemasid, mida käsitleda, kuid siia lühiprogrammi olen valinud neli peamist, mis paljude minu klientide jaoks on olnud tähtsaimad teemad.

Jagan sinuga nelja lihtsat sammu, mida programmi jooksul ette võtta - 1 samm igal nädalal, kokku 4 nädalat.

 

Kutsun sind liituma privaatse Facebooki grupiga, kuhu soovitan sul kindlasti tulla, sest just seal vastan küsimustele, mis sul programmi jooksul tekivad, jagame kogemusi ning jagan ka auhindu. See on suletud grupp, seega meie postitusi näeme vaid me ise. Facebooki grupiga saad liituda siit: https://www.facebook.com/groups/475416302647578/

 

Ära alahinda väikeste sammude mõju püsivatele muutustele pikema aja jooksul. Väikestest sammudest saavad suuremad ja nii jõuad aina lähemale oma eesmärgile. Äärmused ja drastilised muutused ei meeldi kehale, mistõttu imedieedid võivad küll esialgu tunduda lihtsam ja kiirem lahendus, kuid pikemas perspektiivis need ei tööta ning muutus on vaid ajutine. 

 

Võta hetk ja mõtle, mida sooviksid muuta/ saavutada oma tervise osas. Kirjuta need eesmärgid üles, et näeksid neid igal hommikul. Kuidas sa tahaksid end tunda ja milline välja näha?   Ma ei pea siin silmas numbrit, mida näed kaalul, vaid:

  • Kui aktiivne sa füüsiliselt sooviksid olla?

  • Kas sa soovid end oma kehas hästi tunda?

  • Kas sa soovid, et sul oleks rohkem energiat ja positiivset ellusuhtumist? 

 

See, milline oled 10-20 aasta pärast, sõltub väga suures osas sinu valikutest täna ja igal järgneval päeval. 

 

Seda programmi on muidugi eriti tore teha siis, kui teed seda koos sõbraga. Nii saab üksteist motiveerida ja hoida "kätt pulsil". Kas sul on keegi hea tuttav, kes võiks selle programmiga liituda? Saada talle link http://www.sandratamm.com/30-sammuga-teadlikuma-eluviisini, et ta saaks meiega liituda. 

 

Lisaks võid minna ka minu FB lehele ja jagada videot, mis seda programmi tutvustab, kui arvad, et keegi sinu sõpradest võiks selles programmis osaleda :). Mine minu Facebooki lehele Särav Roheline Leek https://www.facebook.com/GreenBrightFlamePower/ ja video all klõpsa “share”. Mida rohkem meid on, seda toredam meil on ja ma olen siiralt tänulik, et aitad mul programmi sõnumit levitada!

Tasuta programm "30 päevaga teadlikuma eluviisini" algab 01. august 2016!

Pane see kuupäev omale kalendrisse kirja.  

 

Liitu grupiga Facebookis, võid julgelt tutvustada ennast ja teada anda, millised on sinu eesmärgid seoses selle programmiga. 

 

Loodan, et otsustad nautida kogu protsessi!

 

Päikest ja rõõmu,

 

Sandra 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disclaimer: See programm ei ole mõeldud diagnoosima, ravima ega ennetama ühtegi terviseprobleemi ega haigust. Programmis jagatavad materjalid, nõuanded ja retseptid on mõeldud vaid informatiivsel eesmärgil.


bottom of page